HER ŞEYE RAĞMEN
HAKKIMIZDA

Yönetmen Hakkında

Erdal Murat Aktaş

Ardahan'da doğan ve Ankara'da büyüyen Erdal Murat Aktaş, 15 yaşında kısa film çekmeye başladı. ODTU ve Ankara Üniversitesi'nde de okudu. Turizm, eğlence, radyo ve medya sektörlerinde ilklere imza attı. 120 ülkede farklı prodüksiyonlara imza attı. Macera sporlarını ve seyahat etmeyi seviyor. Doğa, eğitim ve kıtlıkla ilgili sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır.

HER ŞEYE RAĞMEN

"Yara kabuk bağlar , kimlik olur."

"Yaşam katlanılması gereken bir doğal felakettir" der ünlü filozof Kierkegaard. Gerçekten de yeryüzü sakinleri biz insanların en büyük uğraşıdır yaşama katlanma sanatı... Hayatta kalma mücadelesi herkes için bir ömür sürerken, bazıları için ise bu mücadele, her solukta bir kez daha hatırlamak zorunda kaldığı zorlu bir sınavdır adeta.

İlhan Doğan! Yaşamın sillesini yemiş , feleğin çemberinden geçmiş , yaşam ona güzellikler sunmamakta ısrar ederken, o yaşama güzellikler katmaya inat etmiş cesur ve azimli bir adam... Hayat cesareti her zaman ödüllendirir elbet. İlhan'ı da aldığı derin yaralara rağmen, çalışkanlığının ve dürüstlüğünün karşılığında kutsanmış bir hayat. Çünkü İlhan , kendisinden hiç beklenmeyen büyük başarılara imza atarak herkesi şaşırtmış ve yalnızca kendisinin değil onlarca, yüzlerce hatta binlerce insanın hayatına nüfuz edip , hayatlarının değişmesine vesile olmuş.

OYUNCU KADROSU

Erkan Petekkaya - Sinan Akdeniz

Meral Perin - Rıza Akın

Aslıhan Malbora - Holger Doelman

Nihan Büyükağaç - Robert Maaser

Ekin Mert Daymaz - Barbara Sotelsek

Vivien Lafleur - Serkan Durmuş

Mirza Sakiç - Christoph Jacobi

Kaan Maximilianus Kaiser

FİLM EKİBİ

Casting Direktörü: Harika Uygur (csa)

Film Müzikleri: Fahir Atakoğlu

Kostüm Tasarım:Nezahat Ünal Terzi

Prodüksiyon Tasarım:Burhan Türk

Kurgu:Ruşen Dağhan

Görüntü Yönetmeni:Ahmet Bayer

Senaryo: Gürhan Özçiftçi, Coşku Kılıç, Ali Dündar

Yapım koordinatörü: Serçin Asutay

Yapım Şirketleri: Ema Creative Works / Sak Pictures / Ema Film Barcelona